fbpx
coworking
1 view

Genellikle adından da anlaşılacağı gibi, sanal ofis, nerede çalışmayı tercih ederseniz erişebileceğiniz bir dizi hizmet kiralamaktır. Freelance ya da serbest olarak çalışan kişiler tarafından tercih edilen bu yöntem, kullanıcılara telefon hattı ve adres gibi fırsatlar da sunmaktadır. Yeni şirketler ve küçük işletmeler için, fiziksel bir ofis alanı kiralamak her zaman finansal veya lojistik açıdan uygun değildir, bununla birlikte, profesyonel bir iş adresinin, toplantı alanınızın ve diğer ofis hizmetlerinin emrinizde olması avantajları yadsınamaz.

Freelance çalışanlar için ihtiyaç haline gelen sanal ofis yöntemi, İstanbul’da da pek çok yerde kullanılmaktadır. Avrupa yakası sanal ofis seçenekleri arasında yer alan Open Up Office sağladığı yüksek hızlı internet ve üst düzey teknolojik alt yapısı ile sanal ofisin devreye girdiği yerdir.

Sanal ofis dünyada ve ülkemizde yasal olarak kabul görmüş bir sistemdir. Vergi denetimlerinde şirket yetkilileri ofiste olacağı için hiçbir sorunla karşılaşılmayacaktır. Bu tür denetimlerde bu zamana kadar hiçbir sorun yaşanmamıştır. Günümüzde şirket kurabilmeniz için sabit bir adres belirtmeniz gerekmektedir. Sanal olarak tercih edeceğiniz ofisinizi resmi adresiniz olarak göstermeniz mümkündür. Sonuç olarak  işinize daha profesyonel bir imaj vermek istiyorsanız, bir ofise taşınmaya da hazır değilseniz, sanal ofis o sıçramayı elde etmek için daha esnek ve çok daha ucuz bir alternatiftir.

İstanbul’da yaşayıp sanal da olsa ofis sahibi olmak isteyenlerin Avrupa yakası sanal ofis fırsatlarını değerlendirmelerinde fayda vardır. Sanal ofisinize,  bir kurum aracılığıyla sahip olmak istiyorsanız, tüm sanal ofis imkanları sunan Open Up Office i tercih ettiğiniz takdirde,  merkezi ve prestijli lokasyonda, keyifli ve  konforlu bir çalışma ortamına sahip olursunuz, 

Faturalar, sigorta, güvenlik, temizlik, personel masrafı gibi şirketinize maliyet oluşturan giderler yerine tek fatura ile ofisinizin tüm ihtiyaçları karşılanır.

Sekreterlik, bilişim altyapısı ve teknik destek ihtiyaçlarını ve bu ihtiyaçların doğuracağı giderleri düşünmenize gerek kalmaz. 

Anadolu yakası sanal ofis arayanlar için Kozyatağı gibi lokasyonlarda Open Up Office sanal ofis, hazır ofis ve coworking imkanı sunmaktadır. Böylelikle nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan aygıtları aldığınız sürece, tek bir konuma bağlı olmadığınız anlamına gelir. işlerinizi ve toplantılarınızı tercih edeceğiniz ofis ortamlarında gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?