fbpx
1 view

Open Up Call hizmetlerinin benzerlerinden en büyük farkı, kullanılan benzersiz alt yapı, güler yüzlü hizmet politikası ve teknolojik alt yapısıdır.Farklarımız neler mi? Güler yüzlü çalışanlarımız, çağdaş teknolojik altyapımız, esnek çalışma ortamlarımız ve olanaklarımız…

Olanaklar ve Çalışma Alanı

Başarıya ulaşmış şirketler, müşterileri ve potansiyel müşterileri üzerinde en yoğun güven hissini oluşturacak; kendilerine ise esneklik, kontrol ve kurumsal bir görünüm sağlayacak ofis çözümlerini tercih ederler. Başarılı şirketlerin tercih ettiği özelliklerin tamamını Open Up Call’de bulabilirsiniz. Günümüz iş hayatında önemli birer kriter olarak görünen olanak ve ekipmanlar ile işinize profesyonel bir kimlik ekleyeceksiniz. Aynı zamanda, masraflarınızı azaltın ve anında çalışmaya başlayabilme olanağı sayesinde iş dünyasındaki başarı şansınızı artırın. Open Up Call’in profesyonel çözümleri size ve işinize muhteşem bir kurumsallık sağlar.

Çalışanlarımız;

– Üst düzey eğitimli– Teknoloji konusunda özel eğitimli– Güler yüzlü ve işine aşk ile bağlı– İşinizde başarılı olmanız için her an yardıma hazır olan– Toplantılarınızda not alan, ikramda bulunan ve profesyonel toplantı adabına hakim güler yüzlü kişilerden oluşmaktadır.

Teknoloji

Open Up Call’in sağlamış olduğu ofis çözümleri alanında her zaman en iyi olmak adına yenilenmekte ve yüksek standartlara ulaşmaktadır. Hazır ofis sektörünün en kaliteli çözümler sunan firması olmak için yola çıkan Open Up Call, sunduğu kaliteli hizmet ile kendisini kanıtlamıştır. Open Up Call’in ofislerinde yüksek standartlardaki internetin ve teknolojilerin tadını çıkartabilirsiniz. Sorunsuz teknik destek yaklaşımı ile hizmet sağlayan Bilgi Teknolojileri (Information Technology) ekibimiz ile internet ve teknoloji alanında hiç bir zaman sorun yaşamamanız için her zaman özveriyle hizmet vermekteyiz. Bu kaliteli teknolojilerimiz sayesinde size düşük maliyet ile yüksek oranda kazanç sağlamayı amaçlamaktayız.

Esneklik

Sizi uzun süreli taahhütler ile, aylarca mecburi olarak hizmet alma zorunda bırakmıyoruz. Esnek aternatiflerimiz ile 1 ay ya da 12 ay hizmet alabilmeniz mümkümdür. Hatta belirli zamanlarda ya da kısa bir süreliğine olan ihtiyaçlarınızda da Open Up Call’dan hazır ofis ve sanal ofis hizmet alabilmeniz mümkündür. Örneğin çok yoğun bir süreç içerisindesiniz ve telefonlarınız hayli çok fazla çalıyor. Evet, sadece 1 ay süresince sanal ofis paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Öyle ki, bu 1 aylık birlikteliğimizden memnun kalacağınıza eminiz ve uzun süreli bir iş ortaklığı gerçekleştirebiliriz.

Open Up Call’u Kimler Kullanır?

Open Up Call bir çok konuda faaliyet gösteren firmalara ve bireylere yönelik farklı çözümler sunmaktadır.– Genç Girişimciler– Sanatçılar– Yazılım Şirketleri– Danışmanlık Şirketleri– Freelance Çalışanlar– Profesyonel Yaşam Koçları– Eğlence Sektörü Çalışanları– Home-Office Evden Çalışanlarve siz! Open Up Call’i siz de hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?

Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?