fbpx
Paylaşımlı Ofis
1 view

Open Up Office Coworking Alanı Startuplar için En İyi Seçenek

Bu yeni başlangıç dönemi. Bu günlerde herkes 9-5 işini yapmayacak. Bugünlerde insanlar konfor alanları istiyor. Böyle büyük miktarda Startup’lar çocukların yaratıcı zihinini başlatır. Tüm Startup’lar işlerini büyütme yeteneklerine ihtiyaçları oldukları için İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollere taşınıyor. Ancak, her bir startup başlangıçta ofis kiralamayı, bir ofisin genel giderlerini göze alamaz. Startuplar için dahi başlangıç aşamasında bundan daha fazla alternatif giderler vardır. İstanbul gibi büyük şehirler için Coworking, ortak çalışma alanları, paylaşımlı ofisler Startuplar için en uygun seçimdir. Ortak çalışma alanlarında şirketler, kişiler masaların paylaşıldığı bir ofis ortamında çalışırlar. Aynı zamanda ortak çalışma alanı, coworking alanı, paylaşımlı ofis adları ile de anılmaktadır. İstanbul’da hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasında faaliyet gösteren Open Up Office’in tüm bu olanaklarından faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun ortak çalışma alanı ve diğer ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz. Open Up Office coworking alanlarının startuplar için en uygun seçim olduğunu kanıtlayan çok fazla nokta var. Şimdi, bu noktalara ayrıntılı olarak göz atalım:

Ekonomik

Ekonomik faydaları Open Up Office paylaşımlı alanlarının tercih edilmesindeki nedenlerin başında gelmektedir. Startupların İstanbul’un her iki yakasında bulunan Open Up Office ortak çalışma alanı, coworking alanı ve sanal ofis hizmetlerini tercih etmelerinin en başta gelen nedeni ekonomik olmasıdır. Böylelikle maliyet giderlerini asgariye indirme imkanları olacak, startupların büyüme imkanlarını azamiye çıkarma imkanları olacaktır. 

Başka Girişimcilerle İletişim Kurma Şansı

Çalışma alanında, sizinle birlikte çalışan başka girişimciler ile iletişim kurma olanağına sahipsiniz. Böylelikle sadece ofis içinde mesai harcamayacak, networking avantajlardan da yararlanabileceksiniz.  Örneğin bir Grafik Tasarımcı istiyorsanız, işyerinizde ayrıca sunulacaklar. dışarıda denemediğinizde işinizi yapacaksınız.  

Prestijli ve Merkezi Lokasyon

Lokasyon, konum Coworking alanı tercih edilirken akılda kalması, ulaşımın kolay olması ve prestijli ve merkezi bir lokasyon olması çok önemli bir konudur. Bunun tipik sonucu olarak işinizi tanımlayan konumdur. Ancak Open Up Office’in İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kozyatağı sanal ofis ve coworking alanları metro istasyonlarına yakın olması avantaj oluşturmaktadır. 

Toplantı ve Konferans Odalarına Erişim

Geleneksel ofis kiraladığınız durumlarda toplantı odası oluşturmak çok maliyetli olacak ve en az kullanılan alanlardan biri olacaktır. Ancak yine de Toplantı Odaları herhangi bir İşletme için de önemli bir konudur. Keyifli bir toplantı alanı, müşterileriniz ve çalışanlarınız üzerinde pozitif bir izlenim bırakacaktır. Ancak üzülmeyin, Open Up Office lokasyonlarında vermiş olduğu toplantı odalarını kullanabilir ve müşterilerinize ve çalışanlarınıza başarılı sunumlar yapabilirsiniz. 

Esneklik

Esneklik açısından, ortak çalışma alanı kendi işyerinden çok yönlüdür. Çalışanlarınız belirli bir süre boyunca ölçeklendirildiyse, üyelik tercihlerinizi isteğinize ve ihtiyacınıza uygun olarak değiştirmeniz yeterlidir. Ödeme planınızı aylık, yıllık olarak seçebileceğiniz, dilerseniz kredi kartı tercihini seçebileceğiniz esneklik söz konusudur.

 

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?