fbpx
835 views

Toplantı Odanızı Rezerve Edin Kafelere Tutsak Olmayın

Sanal ofis kullanıcıları, profesyoneller için serbest zaman yaratması, rahatlıkla seyahat edebilmeleri ve profesyonel imaj nedeniyle çok güzel çalışan bir sistem.
Peki bir müşteriyi karşılamak gerektiğinde ya da potansiyel bir yatırımcıyı etkilemek gerektiğinde ne yapacaksınız?
Eğer eviniz bir mimar tarafından dizayn edilmediyse tabii ki bu toplantıları evinizde yapmak istemezsiniz. Bu tür durumlarda ilk akla gelen seçenek kafeler olabilir. Hem oturduğunuz için ücret ödemezsiniz hem de çay kahve içersiniz. Ama bu gürültülü ortamda tam doğru bir izlenim veremezsiniz. Kendinizi müşterinizin, yatırımcı adayınızın yerine koyun. Siz olsanız ne düşünürsünüz? Sizi kafeye davet eden birinden alım yapmayı tercih eder misiniz? Yoksa sizi kafeye davet eden birinin iş fikrine milyonluk yatırım yapar mısınız?

Neden 1 – 2 saat için toplantı odası rezerve etmelisiniz?

Kesinlikle gerçek bir iş ortamına ihtiyacınız var. Hiç şüphe yok ki gerçek bir iş ortamı karşılayacağınız potaansiyel iş ortaklarınıza sizin ne kadar ciddi, ne kadar profesyonel olduğunuz izlenimi verecektir.

Toplantı odası maliyetlerine bir örnekle bakalım:

– Sınırsız Wi-Fi, yazı tahtası ve sunum ekipmanları,
– İhtiyacınıza göre laptop desteği,
– Ücretsiz çay, kahve ikramı,
– Tüm bunlar için saat başına 50TL
Kafelerde, yazı tahtası, laptop, ücretsiz çay gibi imkanlarınız varsa, karşı tarafa vereceğiniz imajınız sizi ve karşı tarafı tatmin ediyorsa, siz kafelerde toplanmaya devam edebilirsiniz.
Eğer dönem dönem toplantılarınız oluyor ve toplantı odası ve toplantı ekipmanlarına ihtiyaç duyuyorsanız dilerseniz çok daha uygun fiyatlarla Toplantı Odası hizmetimize paketler halinde ulaşabilir, kredi kartı ya da paypal ile de ödeme yapabilme özgürlüğüne sahip olabilirsiniz. Sahip olduğunuz paketi dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Karar sizin. Toplantı odası paketlerimizden yararlanın.
Güle güle kafeler, merhaba yeni iş ortaklıkları…
Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?