fbpx
2 views

Yasal Adres

Gerçek ya da tüzel olsun şirket kuruluşunda yasal adres gösterilmesi zorunluluktur. Mevcut durumda faal olan bir şirket için ihtiyaç yoktur. Ancak yeni gerçek veya tüzel bir şirket kuracak ve giderlerini minimum seviyede tutup gereksiz maliyetlerin oluşmasını istemeyen bir girişimci için yasal adres tercihi kritiktir. Bu gibi süreçler için sanal ofis hizmeti kaçınılmaz bir fayda sağlamaktadır. Sanal ofis hizmeti yasal adres başta olmak üzere telefon yanıtlama, kargo yönetimi, toplantı odası hizmeti gibi birçok hizmeti sunmaktadır.

Yasal Adres Hizmetimiz, şirket kuruluşunuzu veya şirketinizin adres devrini yapabileceğiniz adres hizmeti olarak tanımlanabilir.

Kendi işini yapanların veya yapmak isteyenlerin sahip olması gereken temel hizmet yasal adres hizmetidir.

Sanal ofis adresi ile ilgili en büyük avantaj, Prestijli bir adresin tüm cazibesini, kira, fatura, aidat, stopaj ve genel giderleri olmadan ve uğraşmadan, elde edebilirsiniz. Tasarruf edeceğiniz parayı işinize harcayabilirsiniz.

Sanal Ofis kiralamanın avantajları ve bunlardan birkaçı:

Alışılagelmiş ofis giderlerine göre giderler yok denecek kadar azdır.

Muhasebecinize elektrik, su, kira, aidat, internet, telefon aboneliklerinden doğan pek çok fatura yerine tek bir fatura verir, kolayca takibini sağlarsınız.

Ödemenizi fatura karşılığı yapacağınız için stopaj maliyetiniz olmaz, vergi avantajı sağlarsınız.

Sekreterlik ve telefon yanıtlama hizmeti ile telefonlarınız profesyonelce yanıtlanır ve sizi personel maliyetinden kurtarır.

Şirket adresiniz prestijli bir konumda olacağından kurumsal ve profesyonel bir imajınız olur.

Yeni şirket kuracak girişimciler ya da mevcut adresini prestijli bir adrese taşımak isteyenler, stopaj maliyetinden kurtulmak ve kazancını arttırmak isteyenler ya da irtibat bürosu açmak için düşük maliyetli ofis arayışında olanlara Open Up Office’te size özel yasal adres kiralama hizmeti vermekteyiz.

Sanal Ofis

Sanal ofis hizmetlerinin içinde bulunan yasal adres hizmeti ve diğer sanal ofis hizmetlerinin kullanımı gün geçtikçe ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Bununla birlikte kullanım alanları ve bu hizmeti alanların bulundukları sektörler de genişlemektedir. Günümüzde girişimciler ve özellikle fiziki olarak mesaisini ofis içerisinde harcamayan şirketler tarafından tercih edilmektedir. Bu sayede kurulum kolaylığı ve maliyet avantajlarından yararlanarak şirketlerinin büyümesine ve kazançlarının artmasına katkıda bulunurlar.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?