fbpx

Finans ve Gayrimenkul Sektörü

Sunduğumuz yüksek derecede profesyonel hizmet ile bir çok gayrimenkul ve finans uzmanı randevu organizasyonları, telefon çağrılarının karşılanması, kargo ve kuryelerinin yönetimi gibi pek çok hizmeti alabilmektedirler.

e-ticaret sektörü

E-ticaret Sektörü

Sanal ofis hizmeti ile e-ticaret sektöründen bir çok firma telefonlarının ve siparişlerinin takibi için iş yüklerini ve maliyetlerini azaltmakta, ilk günden kazanmaktadır. Sanal ofis hizmeti ile sunduğumuz maliyet ve iş gücü avantajı önemli bir nokta.

Avukatlar ve Arabuluculuk Sektörü

Profesyonel sanal ofis hizmeti ile bir çok avukat ve arabulucu tebligat ve postalarının yönetimi ve toplantı odası kullanımı gibi hizmetleri alabilmektedirler. Sanal ofis hizmeti ile sunduğumuz maliyet avantajı avukatlar ve avukatlık büroları için de oldukça önemli bir nokta.

Bilişim Sektörü Sanal Ofis

Bilişim Sektörü

Onlarca bilgisayar ve bilişim firmasının sanal ofis için tercihi olan Open Up Office ücretsiz yüksek hızlı internet hizmeti, firmanıza özel asistanlarıyla telefon yanıtlama hizmeti, ihtiyaç halinde toplantı odalarının kullanımı imkanlarını sunmaktadır.

Freelance Çalışan

Freelance Çalışanlar

Sanal ofis hizmeti ile bir çok freelancer Open Up Office’i tercih etmektedir. Ulaşımı kolay, merkezi konumu ve sekreterlik hizmeti, freelance çalışanlara sağladığı sanal ofis hizmeti ile telefonlarının, siparişlerinin ve kargo kuryelerinin takibi için iş yüklerini ve maliyetlerini azaltmakta, ilk günden kazandırmaktadır.

Hizmet Sektörü

Hizmet Sektörü

Sunduğumuz yüksek derecede profesyonel servislerle bir çok hizmet firması randevu organizasyonları, telefon çağrılarının karşılanması, kargo ve kuryelerinin yönetimi gibi pek çok hizmeti alabilmektedirler.

Event ve organizasyon

Event ve Organizasyon Sektörü

Sunduğumuz yüksek derecede profesyonel hizmet ile bir çok event ve organizasyon şirketi randevu organizasyonları, telefon çağrılarının karşılanması, kargo ve kuryelerinin yönetimi gibi pek çok hizmeti alabilmektedirler.

Kadın girişimciler

Kadın Girişimciler

Yüzlerce kadın girişimcinin yasal adres ve sanal ofis hizmetlerinde tercihi olan Open Up Office ücretsiz yüksek hızlı internet hizmeti, firmanıza özel asistanlarıyla telefon yanıtlama hizmeti, ihtiyaç halinde toplantı odalarının kullanımı imkanlarını sunmaktadır.

Hizmet Sektörü

Şirket Tasfiyesi

Tasfiye sürecindeki firmalara özel Sanal Ofis hizmetleri için Open Up Office ile iletişime geçin! Şirket tasfiyesi olarak da adlandırılan şirket kapatma sürecinde olan veya park ettiğiniz şirketiniz için yüksek kira, stopaj, personel ve diğer maliyetlerinden kurtulun. İhtiyacınız olan yasal iş adresi çözümlerine, hiçbir ekstra yük olmadan çok uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?