fbpx
1 view

Yasal Adres Hizmetimiz, şirket kuruluşunuzu veya şirketinizin adres devrini yapabileceğiniz adres hizmeti olarak tanımlanabilir.

Kendi işini yapanların veya yapmak isteyenlerin sahip olması gereken temel hizmet yasal adres hizmetidir.

Sanal ofis adresi ile ilgili en büyük avantaj, Prestijli bir adresin tüm cazibesini, kira, fatura, aidat, stopaj ve genel giderleri olmadan ve uğraşmadan, elde edebilirsiniz. Tasarruf edeceğiniz parayı işinize harcayabilirsiniz.

Yasal Adres hizmetinin diğer akıllı kullanım alanları:

Ev Sahibinizi Mutlu Edin.

Ev sahipleri genellikle ev adresinizi, şirketler adresi olarak kullanmanıza izin vermez. Sahibi oldukları, yaşadığınız evinizde, bir iş yaptığınız, çalıştığınız fikrinden bile mutlu olmayabilirler.

Bunun nedeni, onların mülklerine gelebilecek olan resmi tebligatlar ve benzeri istenmeyen durumlardan ve olası sıkıntılardan çekinmeleri olabilir. Bu durum onları etkileyebilecektir.

Daha İyi Bir Görüntü Yansıtın.

Kartvizitler ve diğer antetli kağıtlarınız üzerinde bulunan adres size ve şirketinize prestij kazandırmanın yanı sıra, size ve şirketinize profesyonel bir imaj verir.

Sunmuş olduğumuz yasal adres hizmetinin içerisinde toplantı odası hizmeti de sunulmaktadır. Böylece, uygunluk durumuna göre rezervasyon yaptırarak müşterilerinizle olan toplantılarınızı profesyonel bir ortamda yapabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden çalışın.

Gelecekte evinizi taşınabileceğinizi düşünüyorsanız, ev adresinize bağlı olmayan prestijli bir iş adresine sahip olmanız kurumsallığınız için çok iyidir.

Hayatınızdaki her şey değişebilirken, sıradan işiniz, şirketiniz veya kişisel yazışmalarınız için adresiniz değişmeyecektir.

Böylece şirketiniz, daha profesyonel ve istikrarlı görünmenize yardımcı olur. Yapacağınız görüşme ve toplantılarınızda müşterileriniz ve müşteri adaylarınızın aklında soru işareti oluşmayacaktır.

Google Haritalar’da bir ev adresi gibi görünen bir işletme adresi, sizin ve şirketiniz için olumsuz bir algıya sebep olacak ve profesyonel olmayan bir imaja neden olacaktır.

Google Benim İşletmem’de Yerinizi Alın

Google, Benim İşletmem uygulaması için ev adresinizden farklı olması gereken bir adresi listeler.

Bu şekilde şirketinizin web sitesinin SEO (arama motoru optimizasyonu)’na da katkı sağlayarak sitenizin bulunabilirliğini arttırmış olursunuz. Kendiniz hizmet aldığınız adresten uzakta bile yaşıyor olsanız, prestijli adresinizi Google Benim İşletmem uygulamasında kullanabilirsiniz.

Birçok büyük şirket, özellikle eticaret şirketleri şehir merkezlerinin dışında bulunmalarına rağmen şehir merkezinde bulunan ticari bölgelerde adreslere sahipler. Sizin de adresiniz, bizim adresimiz olabilir.

Her zaman evde olmayabilirsiniz

İşiniz için dışarıda koştururken, toplantılara katılır, müşteri ziyaretleri yaparken evinize gelen kurye, posta ve kargoları teslim alamazsınız. Bu durum hem imajınızı olumsuz etkiler hem de teslim alamadığınız, yerinizde bulunamadığınız için iade olunan belge nedeniyle iş kaybedebilirsiniz. Tüm bu gelen kargo, posta ve kuryelerinizin teslim alınmasını profesyonel bir şekilde biz yapar ve size eposta ya da SMS ile bilgi veririz.

Artık işinize odaklanmanın, prestijli bir adreste iş yapmanın vakti geldi.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?