fbpx
Sanal Ofis'in işinizin büyümesine yardımcı olabileceği 6 yol
1 view

Sanal Ofis’in İşinizin Büyümesine Yardımcı olacağı 5 Yol

Hızla değişen bu iş dünyasında işletmelerin işyeri kültürü de değişiyor. Birçok kuruluş, uzak ofislerden sanal ofisler kavramının yolunu açıyor. Sanal ofis, işletmenize ve çalışanlarınıza uzaktan çalışma özgürlüğü tanıyarak internet üzerinden erişilebilen bir dizi iş hizmeti sunar. Bununla birlikte, çalışanlarınızın verimliliğini artıran işe gidip gelme zamanını ortadan kaldırır. Artan sayıda ortak çalışma alanları, paylaşımlı ofisler ve coworking alanları, bu sanal ofislerde, gerçekten bir ofis alanına sahip olmadan benzersiz bir ofis alanına sahip olmanın benzersiz konseptinden para kazanmak için kazançlı fırsatlar sunuyor. 

Giderek daha fazla sayıda lüks kuruluş, sanal ofis alanlarına giderek, aylık kira, günlük olanaklar, işe gidip gelme ve bir ofisten çalışırken gelen diğer standart maliyetler açısından genel giderlerini koruyor. 

Bir sanal ofisin size ve çalışanlarınıza fayda sağlayabileceği ilk altı yolun bir derlemesi: 

  1. İşe giderken zaman kaybı yok- Sanal bir ofise sahip olmak, genellikle hazırlanmak ve günlük olarak çalışmak için harcanan iki ila üç saat tasarrufu sağlar. Tüm bu süre çalışarak ve dolayısıyla yaptığınız işte ekstra üretken olarak kullanılabilir.  
  2. Düşük ya da var olmayan genel giderler- Hiçbir ofis kiralama ya da kamu hizmeti ödemeleri, elektrik, su ve internet abonelikleri,  mevcut olmayan bakım ücretleri ve gerçekten herhangi bir ilişkili maliyeti taşıma maliyeti ile kuruluşunuz için profesyonel ve prestijli bir iş adresi olsun. Bazı sanal ofis alanı sağlayıcıları, üyelik planlarında posta, kargo ve kurye hizmetleri de sağlar. Bunlar uzun vadede işletmenizin kâr grafiğini de etkiler. Ne kadar çok tasarruf ederseniz, insan kaynaklarınıza ve işletmenizin diğer gereksinimlerine daha fazla yatırım yaparsınız.
  3. Çalışan Verimliliğinin Artırılması – Yapılan bir araştırmaya göre, günde 11 saatten fazla bir süre için masalarına zincirlenen çalışanların erken ölme olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, çalışanlarınızın öngörülen bir süreden fazla bir masada oturmaları sadece üretkenliklerini engellemekle kalmaz, aynı zamanda sağlıkları üzerinde de toksik bir etkiye sahiptir. Öte yandan sanal ofis ile çalışanlarınız, onları daha mobil, üretken ve sağlıklı hale gelen her yerden çalışma avantajına sahiptir. 
  4. Teknolojide Büyük Tasarruflar- Sizi ve çalışanlarınızı bağlayan neredeyse hiçbir özel konum olmadan, iş için kendi cihazlarını seçersiniz. Bu şekilde tercih ettikleri teknolojiye sahip olabilirler ve kendi rahatlıklarına göre yükseltebilirler. Bu, yalnızca kuruluşunuza teknoloji meraklı bir görünüm kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda bir işyerinde sabit teknoloji cihazlarının kurulum maliyetinden de tasarruf sağlar. Bonus puanı – Uzaktan çalışırken tasarruf edeceğiniz, e-postalar ve anlık mesajlaşma üzerinden iletişim kuracağınız kağıt miktarını düşünün. Şüphesiz çalışmanın en çevre dostu yoludur.
  5. Uzun vadeli taahhütler olmadan ek iş desteği Çoğu sanal ofis, fiziksel ofis alanı gibi uzun vadeli sözleşmeleri veya kiraları ortadan kaldıran aylık veya kişi başı (çalışan sayısına göre) tabanlı üyelik planları sunar. Kullanımınıza göre sanal bir ofise ihtiyacınız olduğu kadar uzun veya kısa dönem için ödeme yapabilirsiniz. Boşuna ödeme yapmazsınız.

 Bunların dışında, işletmenizi destekleyecek birçok ek özellik vardır. Çoğu sanal ofis üyelerine operasyonel destek sunduğundan, işle ilgili sorguları veya telefon çağrılarını yönetme veya posta / postanızı sıralama konusunda endişelenmenize gerek yoktur.  Ayrıca, iş gereksinimlerinize göre kullanabileceğiniz toplantı odaları ve konferans salonları gibi ek olanaklara da sahip olursunuz. 

Sanal ofis, işletmeniz için çok sayıda avantaj sağlar. Open Up Office ile rezervasyonunuzu yapın ve işletmenizin büyümesini izleyin. 

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?