fbpx
Freelance Çalışan
793 views

Sanal Ofis adından da anlaşılacağı gibi, kullanıcısına dilediği yerden çalışma özgürlüğü sağlayan, konvansiyonel bir ofis olması gereken özellikleri içinde barındıran hizmetlerin kiralanmasıdır. Yeni şirketler ve küçük işletmeler için, fiziksel bir ofis alanı kiralamak her zaman finansal veya lojistik açıdan uygun değildir, bununla birlikte, profesyonel bir iş adresinin, toplantı alanınızın ve diğer ofis hizmetlerinin emrinizde olması avantajları yadsınamaz. Yeni şirketler ve küçük işletmelerin yanı sıra Freelance ya da serbest olarak çalışan kişiler tarafından da tercih edilen bu yöntem, kullanıcılara müşterileri ile toplantılar yapabileceği toplantı odası, firmasına özel numarası ve anonsu bulunan telefon hattı, kurye, posta ve kargolarının takibinin yapıldığı ve teslim alındığı adres hizmetleri de sunmaktadır.

Freelance çalışanlar için zorunlu bir ihtiyaç haline gelen sanal ofis sistemi, sağladığı avantajlarla gitgide yaygınlaşmakta, İstanbul’da da pek çok yerde kullanılmaktadır. Avrupa yakası sanal ofis seçenekleri arasında yer alan Open Up Office Levent, üstün altyapısı, merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile birlikte sanal ofisin devreye girdiği yerdir.

Sanal ofis dünyada ve ülkemizde yasal olarak kabul görmüş bir sistemdir. Tüm dünyada işletmelerin ve özellikle freelance çalışanların sıklıkla tercih ettiği bu sistem tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Şirket kuruluşu aşamasında vergi daireleri tarafından yapılan yoklamalarda, şirket yetkilileri veya şirket yetkilisi adına vekaleti bulunan kişi ofiste bulunduğu takdirde herhangi bir sorunla karşılaşılmayacaktır. Bu mükellef yoklamalarında bugüne sorun yaşanmamıştır. Günümüzde şirket kurabilmeniz için sabit bir adres belirtmeniz gerekmektedir. Sanal olarak tercih edeceğiniz ofisinizi resmi (şirket kuruluş) adresiniz olarak göstermeniz, basılı ve görsel materyallerinizde kullanmanız mümkündür. Sonuç olarak  işinize daha profesyonel bir imaj vermek istiyorsanız, bir ofise taşınmaya da hazır değilseniz, sanal ofis o sıçramayı elde etmek için daha esnek ve çok daha ucuz bir alternatiftir.

İstanbul’da yaşayıp sanal da olsa ofis sahibi olmak isteyenlerin Avrupa yakası sanal ofis fırsatlarını değerlendirmelerinde fayda vardır. Sanal ofisinize,  bir kurum aracılığıyla sahip olmak istiyorsanız, tüm sanal ofis imkanları sunan Open Up Office i tercih ettiğiniz takdirde,  merkezi lokasyonda, keyifli ve  konforlu bir çalışma ortamına sahip olursunuz, 

Faturalar, sigorta, güvenlik, temizlik, personel masrafı gibi şirketinize maliyet oluşturan giderler yerine tek fatura ile ofisinizin tüm ihtiyaçları karşılanır. Üstelik tüm bu hizmetler karşılığında fatura alacağınız için stopaj avantajınız olur.

Sekreterlik, internet bağlantısı, telefon ve faks hatları ve teknik destek giderlerini düşünmenize gerek kalmaz, bunun yerine işinize odaklanırsınız. 

Avrupa yakası sanal ofis arayanlar için Levent, Anadolu yakası sanal ofis arayanlar için Kozyatağı gibi ticari anlamda merkezi ve ulaşımı kolay lokasyonlarda bulunan Open Up Office sanal ofis, ortak çalışma alanı ve toplantı odası hizmetleri sunmaktadır. Böylelikle dünyanın neresinde olursanız olun, herhangi bir yere bağlı kalmadan, işinize odaklanabilirsiniz. 

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?