fbpx
1 view

Sanal Ofis Kullanıcılarının Seçimi 

Yasal adres hizmeti ya da ortak çalışma alanı kiralamak isteyenlerin yükselen trendi Sanal Ofis. Bunun trend haline gelmesi ve gün geçtikçe talebin artması kesinlikle tesadüf değil. Hem profesyonel gereksinimler, hem kurumsal bir ima hem de %90’lara varan maliyet avantajları Sanal Ofis Kiralama hizmetine olan talebi artırıyor. 

Kullanımı sanılandan çok daha hesaplı olan sanal ofis hizmetleri girişimcilere ve işletme sahiplerine sayısız faydayı da beraberinde getiriyor. 

Daha karlı!

Gereksiz maliyetlere vakit ve para harcamaz ve siz de bir çok sorundan uzak işinize konsantre olur, daha karlı bir hale gelirsiniz. 

Daha İtibarlı!

Müşterileriniz ile ya da potansiyel müşterileriniz ile ilk temas özel sekreteriniz tarafından sağlanır. Bunun getirisi olarak da, tüm telefonlarınız profesyonel bir şekilde özel asistanınız tarafından cevaplanır. 

Daha Özgür

Tatile çıktığınızda veya bir müşteriniz ile görüşmeye gittiğinizde telefonlarınıza kim yanıt verecek diye düşünmezsiniz. Telefon başında sürekli olarak beklemenize gerek kalmaz. Özel asistanınız  gelen tüm telefonlarınızı yanıtlar. Dilediğiniz telefonları cep telefonunuza aktarır. Siz özgürlüğün tadını çıkartırsınız.

Daha Profesyonel!

Profesyonel çalışanları ve çalışma ortamı ile iş ortaklarınızı, müşterilerinizi ya da potansiyel müşterilerinizi kurumsal yaklaşım ile etkilersiniz. 

İstanbul’da Sanal Ofis Kiralama

Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi? Siz de Sanal Ofis’in bu faydalarından yararlanmak, giderlerinizi azaltarak gelirinizi arttırmak istiyorsanız İstanbul’un Anadolu yakası ve Avrupa yakasında sanal ofis hizmetleri sunan Open Up Office Sanal Ofisi seçebilirsiniz.

Open Up Office Sanal Ofis’in hizmetlerini incelemek ve detaylı bilgi almak için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz https://openupoffice.com/ 

Open Up Office Sanal Ofis Satış ve Pazarlama Direktörü Bertan Baskan, 1 dakikadan kısa bir video ile şirketlerin neden sanal ofise yöneldiklerini açıklıyor:

Sanal Ofisler ve Open Up Office hakkında daha detaylı bilgileri kısa videolarla öğrenmek için kanalı ziyaret edebilir, abone olabilirsiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?