fbpx
Sanal Ofis
1 view

Sanal Ofis Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey

Open Up Office olarak birden fazla lokasyonda, binlerce kullanıcıya sanal ofis, hazır ofis, ortak çalışma alanı / coworking, sekreterlik ve telefon yanıtlama hizmetleri sunmaktayız. Bizim hakkımızda bilmeniz gereken 5 şeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Artık imkanı olan herkes evinde çalışıyor. Evden çalışırken ihtiyacınız olan tüm ofis altyapısı hizmetlerini karşılıyoruz.

Biz Open Up Office olarak birden fazla lokasyonda, binlerce kullanıcıya sanal ofis, hazır ofis, ortak çalışma alanı / coworking, sekreterlik ve telefon yanıtlama hizmetleri sunmaktayız.

Peki, sanal ofisi cazip yapan şeyler nedir?
Sanal ofisin avantajlarını 5 maddede özetledik.

Her yerden çalış

Open Up Office’in sunmuş olduğu sanal ofis, coworking / ortak çalışma alanı, hazır ofis ve telefon yanıtlama hizmetleri ile işinizi her yerden yapabilirsiniz. Sizlere özel ücretsiz olarak sunduğumuz alanında tek olan kendi yazılımımız ile ofisiniz parmağınızın ucunda.

Sizin ofis altyapınızı biz hazır tutarken, siz her yerden çalışabilirsiniz.
Ne zaman ofise ihtiyacınız olursa, ofisiniz sizi bekliyor olur.
Böylece herkesin hayalini kurduğu çalışma özgürlüğüne sahip olursunuz. Open Up Office’in sunmuş olduğu sanal ofis, coworking / ortak çalışma alanı, hazır ofis ve telefon yanıtlama hizmetleri ile işinizi her yerden yapabilirsiniz.

Ofis hizmetlerinizi kolay yönetesiniz diye bunu kendi ürettiğimiz yazılım ile kolaylaştırdık. Sizlere özel ücretsiz olarak sunduğumuz alanında tek olan kendi yazılımımız ile ofisiniz artık parmağınızın ucunda.

İlk günden kazan

Open Up Office sayesinde ofis maliyetlerinizi minimuma indirip ilk günden kazanmaya başlarsınız. Geleneksel ofis kiralamalarında olduğu gibi kira stopajı ödemezsiniz. İnternet, telefon, elektrik ve benzeri abonelikler ve bunların aylık ödemelerini yapmazsınız. Ofis bakım, boya badana, tamirat, aidat gibi genel giderleriniz olmaz. Özetle ilk günden kazanırsınız.

Esneklik

Avukatlardan, inşaat sektörüne, freelance çalışandan yazılım sektörüne, psikologlardan, proje ekiplerine, dönemsel ofis ihtiyaçlarından tasfiye halindeki şirketlere kadar her sektöre ve her iş modeline uygun esnek ofis çözümleri sunuyoruz. İhtiyacınıza göre; hazır ofis, sanal ofis, ortak çalışma alanı, paylaşımlı ofis, coworking, pazarlama adresi, yasal adres ve telefon yanıtlama ve sekreterlik hizmetlerimizden kendinize, işinize, sektörünüze ve firmanıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Profesyonel imaj kazan

İş hayatınızın başından itibaren şirketinizin merkezi bir lokasyonda ve prestijli bir adreste olması önemlidir. Şirket kurluşunuz için Open Up Office’in yasal adres (resmi iş adresi) hizmetini tercih edebilirsiniz. Telefon yanıtlama ve sekreterlik hizmetlerimizle müşterilerinizden gelen telefonlarınız kurumsal bir şekilde eğitimli, size özel asistanlar vasıtasıyla karşılanır. Birden fazla prestijli lokasyonlarında sunduğu yeni nesil hizmetlerle size ve firmanıza profesyonel bir imaj kazandırır. Reel ofisin tüm olanaklarından yararlanırken minimum maliyetle yüksek kazanç elde etmiş olursunuz.

Şirketine güven sağla

Üstün teknolojik altyapısı, prestijli lokasyonları ve eğitimli personeli ile şirketinize olan güveni arttırır. Tüm telefon kayıtlarınız, şirketinize gelen kargo, kurye ve postalarınız parmağınız ucunda. 7 gün 24 saat size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifre ile yazılımımız üzerinden ofisinizle ilgili tüm bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?