fbpx
Neden hazir ofis
890 views

Neden Sanal Ofis Kullanmalısınız?

Son dönemlerde hızla yükselişe geçen hizmetlerden biri olan sanal ofis işletmelere sunmuş olduğu sayısız avantajları ile dikkat çekiyor. Günümüzde pek çok işletme sanal ofis hizmetinden yararlanıyor olsa da halen sanal ofis uygulamasının tam olarak ne işe yaradığını bilmeyen işletmelerde mevcut. Bu nedenle bu yazımızda neden sanal ofisi tercih edebileceğinizi paylaşıyoruz.

‘’Prestijli adres’’

Özellikle küçük ölçekli işletmeler ile home ofis olarak çalışan bireylerin rekabet piyasasında isim sahibi olabilmelerine yardımcı olabilmek adına oldukça prestijli muhitlerde sanal adreslere sahip olmalarına olanak sağlayan sanal ofis bu özelliği ile bile tercih edilebilecek oldukça faydalı bir uygulama.

‘’Dilediğiniz zaman misafirlerinizi ağırlama’’

Sizlerde sanal ofis sayesinde prestijli bir mevkide adres sahibi olarak, kartvizitlerinizde adresinizi paylaşabilir ve gerek misafirlerinizi gerek ise iş ortaklarınızı kartvizitinizdeki adreste yer alan toplantı odanızda ağırlayabilirsiniz. Çünkü rezervasyon sistemi ile kullanabilecekleri şık ve tam teşekkülü bir toplantı odası da sunuyor.

‘‘Sekreterya ve kargo kabul hizmeti’’

Sanal ofis hizmetinden faydalanan müşteriler dilemeleri halinde sekreterya ve kargo kabul hizmetinden de rahatlıkla yararlanabiliyorlar. Bu hizmetlerden faydalanmalarının avantajları ise düzenli olarak yüklenmek zorunda kalacakları sekreterya, ofis kirası gibi pek çok gider kaleminden kolayca sıyrılabilmeleri.

‘’Güvenlik’’

Sanal ofis uygulaması ile müşterilerinize ve işiniz gereği muhatap olmak zorunda olduğunuz üçüncü şahıslara verebileceğiniz farklı bir adrese sahip olabiliyor ve bu sayede ev adresinizi paylaşmamanın güvenliğinden yararlanabiliyorsunuz.

‘’Esnek çalışma ortamı’’

Sanal ofis müşterilerinin tek bir ofis çatısı altında çakılmak zorunda kalma zorunlulukları da ortadan kalkıyor. Ofisi yalnızca kurumsal bir kimlik kazanmak ve prestij sahibi olmak adına tutmak isteyen işletmeler hem bu zorunluluktan hem de yükleyeceği aylık kira maliyetinden rahatlıkla kurtulabiliyorlar. Yani işletmeler istedikleri her ortamdan işlerini yürütme şansına sahip oluyor ve esnek çalışma ortamlarının sonuna kadar keyfini çıkarabiliyorlar.

‘’Maliyetlerini düşürüyorlar’’

İşletmeler ofis kira bedeli,elektrik, su, ısınma, sekreter maaş ve SGK ödemeleri, stopaj ve telefon gideri gibi bir ofis için gerekli tüm maliyetlerden kolaylıkla sıyrılabiliyorlar.Sizin ile paylaştığımız avantajlar sanal ofisin sahip olduğu temel avantajlar. Sizler de işletmeniz için pek çok avantajı bir arada barındıran sanal ofis uygulamasından yararlanarak sizlere sunacağı geniş yelpazedeki pek çok avantaja hızla sahip olabilir ve geleceğin iş modeli ‘’sanal ofis’’ ile iş dünyasının nabzını tutabilirsiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?