fbpx
1 view

İş dünyasının yeni adres, sekreterya ve telefon hattı hizmet çözümü olan sanal ofis pek çok firmaya prestij sağlayan çok faydalı yöntemlerden biri. Birbirinden farklı pek çok maliyet kaleminden firmaların kolaylıkla sıyrılmasını sağlayan bu hizmet özellikle yeni kurulan işletmeler için büyük önem taşıyor.

‘’Hem ucuz hem avantajlı’’

Sanal ofisler hem ucuz ve maliyet odaklı bir adres çözümü olmalarının yanı sıra hem de firmaların kurumsal yüzünü oluşturmaları açısından günümüzde sıklıkla tercih ediliyor. Sizlerde işletmenize kurumsal bir kimlik kazandırmak istiyor ancak kira, ofis malzemesi ve personel istihdam maliyetlerinin size yükleyeceği külfetlerden çekiniyorsanız sanal ofis uygulamasından rahatlıkla yararlanabilirsiniz.Normal bir ofis kiralayarak en az bir sekreter istihdam ettirmenin işletmelere yüklediği bir aylık maliyet ile sanal ofis hizmetinden 1 yıl boyunca rahatlıkla yararlanabileceğinizi biliyor musunuz? Artık günümüz şartlarında müşterilerin önem verdiği noktaların başında firmada ilk karşılaştıkları görüntü ve ses yer alıyor. Çünkü insanlar yeni çalışacakları bir firma ile ilgili ilk fikri ve izlenimi kendilerini karşılayan ses ve görüntüden alıyorlar.

‘’Profesyonel hizmet vermek isteyenlerin tercihi’’

Günümüzde bu sürecin profesyonel ellere teslim edilmesinin artık bir gereksinimden çok zorunluluk olduğunu bilerek çıktığımız bu yolda hizmet verdiğimiz şirketimizde sizlere hem en uygun fiyat garantisi hem de son derece profesyonel hizmet anlayışını harmanlayarak bir arada sunuyoruz. Müşterilerimizin yararlanabilmesi için sunduğumuz ve pek çok firma tarafından en çok tercih edilen hizmetlerimizin başında Vergi Dairesi tarafından onaylanmış resmi adres yer almaktadır. Ayrıca dilerseniz sekreterya, telefon hattı tahsisi ve kargo takibi gibi farklı hizmetlerimizden de rahatlıkla yararlanabiliyorsunuz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetler karşılığında sizlere vereceğimiz hizmet faturasını masraf olarak gösterebiliyor ve vergi avantajı elde edebiliyorsunuz.

‘’Prestijli adresinizde tam teşekküllü toplantı odanız hazır’’

Ayrıca müşteri ya da iş ortaklarınız ile toplantı yapmanız gerektiğinde de rezervasyon yöntemimiz sayesinde sanal ofisimiz bünyesinde bulunan toplantı odalarımızdan yararlanabilir ve bu sayede kartvizitinizde belirttiğiniz adresinizde ve tam donanımlı bir toplantı odası dahilinde müşterilerinizi rahatlıkla ağırlama şansını elde edebilirsiniz. Prestij kazanmak isteyen tüm firmaların ilk tercihi olan sanal ofis yaşamınıza kolaylık katar; bu nedenle hem vakitten kazanmak, hem de daha az para ile prestijli bir adrese sahip olarak imajınızı güçlendirmek isterseniz sanal ofis hizmetimizi mutlaka deneyiniz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?