fbpx
telefon yanitlama hizmeti
1 view

İş Destek Aramaları

 1. LCV (Lütfen Cevap Veriniz):

Kongre, Sempozyum, Konferans, Bayi Toplantısı, Açılış, Düğün, Parti, Gala, Lansman, Davet, Kokteyl ve diğer tüm organizasyonlarınızdaki LCV ihtiyaçlarınıza Open Up Office ile çözüm bulabilirsiniz. Organizasyonun hazırlık sürecinde LCV Hizmeti geri bildirimleri oldukça önemlidir. Bu geri bildirimler sayesinde doğru bir katılım listesi oluşturulur ve etkinlik için daha sağlıklı hazırlık yapılır.

Bir etkinlik düzenlemenin en zorlu süreçlerinden biri katılımcılarla doğru iletişim kurabilmektir. Özellikle davet ve toplantılar için istenen sayıda kişiden yanıt almak mümkün olmayabilir. Bu noktada Open Up Office size hızlı, ekonomik ve doğru sonuçlar sunuyor.
Tüm iş yükünüzü hafifletmek ve doğru sonuçlar elde etmek için oluşturulan LCV Organizasyonu ile zamandan tasarruf edersiniz. İş yükünüzü azaltır ve doğru sonuçlara ulaşırsınız.

 1. Anket

Çağrı Merkezi Hizmetlerini sadece satış ve pazarlama amacıyla değil portföye yeni dahil olan müşterilere hoş geldin araması yapmak, bilgi vermek, müşterileri memnuniyetini ölçmek ya da anket aramaları için de kullanabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ölçümü ve anket aramalarınızı yüksek ulaşım oranları ve gerektiği takdirde bilgi sistemlerinize kolayca entegre olabilecek Open Up Office teknolojisi ile kısa zamanlar içerisinde projenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Randevu Alma 

Saha satış ekiplerinizin verimliliğini arttırmak, görüşme adetlerini arttırmak için, önceden randevularını biz alalım, onlara sadece satışı gerçekleştirmek kalsın. Siz de cironuzu arttırın.

 1. Bilgilendirme 

Şirketinizde yeni oluşumlar, adres değişikliği, sistem değişiklikleri, fırsat ürünleri ve yeni uygulamalar olduğu durumlarda siz işinize odaklanırken, müşterilerinizi canlı olarak bilgilendirme işini Open Up Office’e bırakabilirsiniz.

 1. Data Güncelleme

Potansiyel veya mevcut müşterilerinizin iletişim bilgileri ve ihtiyaç bilgileri satış ve/veya çapraz satış yapabilmeniz için önemlidir. Dış arama gerektiren, mevcut ve potansiyel müşterilerinizin veri güncelleme ve veri toplama çalışmalarını basit ofis yazılımlarıyla ile veya basılı formlarla takip etmek çok zordur. Open Up Office, gelişmiş teknoloji ve yetkin insan kaynağıyla tüm veri güncelleme işlemlerinizi hızlı, doğru ve düşük maliyetle, sizin adınıza gerçekleştirebilir.

 1. Kampanya Duyurusu 

Kampanya yapıyorsunuz ama müşterilerinize erişemiyor, beklediğiniz verimi alamıyor musunuz? Bırakın Open Up Office sizin adınıza müşterilerinize ulaşsın, kampanyanızı anlatsın. Siz de satışlarınızı arttırın.

 1. Hoşgeldin Araması

Yeni başlayan müşteriler için anlık, mevcut müşteriler için (1 aylık) Hoş geldin diyebilmek, müşteriye canlı olduğumuzu gösterebilmek ve onlara dokunabilmek, 1 yıllık müşteriler için de bu süreçte memnun olup olmadığını ölçmek adına yapılan aramalardır. Müşterilerinizden aldığımız geri bildirimleri kalite süreçlerinizde kullanır, önleyici aksiyonlarla süreçlerinizi iyileştiririz. Mükemmel bir operasyon sunmak ve pozitif motivasyon sağlamak adına hoş geldin, hizmet değerlendirme aramaları yapılır. Open Up Office, şirketinizin organizasyon şemasında aşağıda kalmış, yukarıya kadar ulaşmamış talepleri size ileterek daha mutlu müşterilerle yola devam etmenizi sağlar.

 1. Bayi Araması

Şirketinizin çatısı altında olan bayiler ile ilişkileri, bayi müşterilerinin yaptırdığı işlemler sonunda memnun olup olmadığını ölçümlendirmek adına yapılan hizmet değerlendirme aramalarıdır. Bu aramaların sonucunda bayi hizmetlerinin kalitesini, bayi müşterilerinin de memnuniyetini ölçümleyebilir, gerekli durumlarda ödül ve ceza sistemi oluşturabilirsiniz.

 1. Şube Araması

Şirketinize bağlı olan şubelerinizin, sorunları, iletişimleri, şikâyetleri ve memnuniyetlerini ölçmek adına yapılan hizmet değerlendirme aramalarıdır.  Open Up Office, şirketinizin organizasyon şemasında aşağıda kalmış, yukarıya kadar ulaşmamış talepleri size ileterek daha mutlu çözüm ortakları ile yola devam etmenizi sağlar.

 1. TT (Talep teyidi/ Doğrulama)

Şirketinizin web sitesi üzerinden veya başvuru formlarında doldurulan taleplerin gerçek olup olmadıkları bilgilerinin doğruluğunun teyit edildiği hizmet değerlendirme aramalarıdır. Open Up Office doğrulukları teyit ederken siz de müşterilerinize sunacağınız tekliflerin detayları ile ilgilenebilirsiniz.

 1. Randevu Teyit

Doktorlar, mekan işletenler ve randevu sistemi ile çalışan her yer için; randevu kayıplarının dolayısıyla gelir kayıplarınızı önleyin. Vermiş olduğunuz randevulara müşterileriniz gelip gelmeyeceğini teyit ederek iş organizasyonunuzu mükemmel hale getirerek, iş gücü ve gelir kaybınızın önüne geçin, kazancınızı arttırın.

 1. Hatırlatma (Kişisel)

Artık hiçbir özel günü unutmayacaksınız. Evlilik Yıldönümü, eşlerin, çocukların doğum günü ve diğer kişisel özel gün hatırlatma servisimiz ile aklınıza takılan hiçbir tarih kalmayacaktır. Open Up Office ile daha mutlu günlere.

 1. Personel Memnuniyet Hattı

Çalışan personelinizin verimliliğini, motivasyonunu ve kurum bağlılığını arttırmak için kullanılır, aşağıdaki örneklerde görünen faydaları vardır:

Sorunların hızlı bir şekilde ortaya çıkarılarak maddi zararların yanı sıra itibara gelebilecek zararların azaltılması
Anonim ihbar mümkün olduğu için, kişiler tarafından güvenilen ve daha çok kullanılan bir mekanizma olması
Suiistimale karşı ekonomik bir caydırıcı etken olması
Şirketin çalışanlarına ve diğer paydaşlarına karşı olumlu bir imaj yaratması
Şirketin şeffaf bir yapıyı benimsediğinin ve etik konuları tolere etmediğinin vurgulanması
Şirketin etik kültürünü iyileştirmeye katkı sağlaması
Çeşitli iletişim mekanizmaları ile çalışanların farklı ihtiyaçlarına karşılık verilebilmesi

 1. Gizli Müşteri aramaları;

Şirketinizin müşteriler ile görüşmeleri yapan ilgili departmanların kontrolünü gerçekleştiren tarafsız yapılan aramalardır. Personelinizin müşterileriniz ile olan diyaloglarını ölçebilmek adına isteğiniz doğrultusunda bir script ile konuşmaya yön verilir. Open Up Office, şirketinizin organizasyon şemasında aşağıda kalmış, yukarıya kadar ulaşmamış talepleri size ileterek daha mutlu müşterilerle yola devam etmenizi sağlar.

 1. Gelen Arama (Inbound) – Sekreterlik – Telefon Yanıtlama Hizmeti 

Kartvizitinizde ve internet sitenizde müşterilerinizin size ulaşabileceği 0212 -0216 -0850 v.b sabit bir telefon hattı numarası eklemeniz profesyonel bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Telefon numarası belirlendikten sonra size özel tanımlanan hatta 2 adet IVR anonsu (Karşılama mesajı) eklenir.

 

IVR anonsu (Karşılama mesajı) nedir?

Interactive Voice Response, Sesli Yanıt Sistemi anlamına gelmektedir. Gelen çağrılar şirketiniz adına hazırlanan ve sisteme kayıt edilen sesli yanıt ile karşılanır, ardından hat canlı sekreter tarafından şirketinizin adı ile cevaplanır. Karşı tarafın talebine göre;

 1. Yetkili / İlgili kişiye aktarılır,
 2. Detaylı bilgiler alındıktan sonra e-posta yolu ile bilgiler size ulaştırılır,
 3. Talep etmiş olduğunuz numaraya yönlendirme yapılır.

 

Neden 2 adet IVR anonsu?

Bir anons mesai saatleri içinde (Hafta içi 09:00-18:00), diğeri ise mesai saatleri dışında kullanılır. (Hafta içi 18:00’den sonra)

Mesai saatinden sonra devreye giren karşılama mesajından sonra telesekretere bırakılan notlar tüm detayları ve ses kaydı ile beraber belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize anında iletilir.

Telefon Yanıtlama hizmetimizde ne kadar konuşursanız o kadar ödersiniz.

Open Up Office ailesine katıldıktan sonra size düşen işinize odaklanmak olacaktır.

 

Faydaları;
•           Harika bir ilk izlenim yaratmak,
•           Personel maliyeti,
•           Gelen çağrıları canlı cevaplama,
•           Zaman tasarrufu,
•           Verimlilik artışı,
•           Ofise bağlı kalmadan esnek çalışma saatleri,
•           Gelen aramaların cevapsız kalmaması,
•           Personel yönetimi ve yıllık izinler konusunda endişelenmeden işinize odaklanmak,
•           Kahve molası ve hastalık bahaneleri dinlememek,

Her aramaya bir gülümseme ekliyoruz.

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?