fbpx
Open Up Call Sponsorluk - Yıldızlı Projeler - Resim Galerisi
809 views

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü (YTÜ IEEE) tarafından 29 Mayıs 2018 tarihinde 10.su düzenlenen Yıldızlı Projeler Yarışmasına sadece üniversite öğrencileri (ön lisans, lisans, lisans üstü) projeleri ve bitirme tezleri ile katıldılar.

Bilişim, Mekanik, Sağlık, Enerji olmak üzere 4 ana başlıklı kategoriden gelen projeler; akademisyenler, sanayiciler, girişimciler ve teknopark yetkililerinden oluşturulan değerlendirme kurulunca, kendi kategorisi içinde değerlendirildi ve dereceye giren projeler ödüllendirildi.

Yıldızlı Projeler Yarışması’nda Değerlendirme Kurulu Üyesi ve Ödül sponsoru olarak yerimizi aldık. 12 dalda ödül kazanan proje sahiplerine 1 yıl boyunca “Sanal Ofis Plus” paketi hediye edildi.

Yıldızlı Projeler Yarışması 2009’dan beri, öğrencilerin projelerinin hayata geçmesi konusunda onlara destek olarak bu projelerin ürüne dönüşmesinde rol oynayan, Start-upların ve akademisyenlerin projelerine destek olan, üniversite-sanayi iş birliğini somutlaştıran, genç ve pratik beyinlerin rekabet ettiği bir yarışmadır.

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü (IEEE YTÜ), kurulduğu günden bu yana mesleki ve teknik gelişmelere önem veren, gerçekleştirdiği etkinliklerle ekip ruhunun, takım çalışmasının ve liderliğin en güzel örneklerini sergileyen, düzenlediği organizasyonlarla mühendis adayları ve iş dünyası arasında köprü oluşturarak mühendislik yetkinliğinin artmasına olanak veren bir öğrenci topluluğudur. Kulübümüz, vizyon sahibi üniversite öğrencilerini teşvik etmek ve onların çalışmalarına destek vermek amacıyla 2009 yılında ilki gerçekleştirilmiş olan “YILDIZLI PROJELER” proje yarışmasını düzenlemektedir.

Open Up Office ülkemizin genç ve başarılı insanlarını desteklemeye devam etmektedir.

Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?