fbpx
1 view

Sanal ofis ihtiyacı olanlar Open Up Call’da yerlerini almaya başladı. Siz de vakit kaybetmeden hemen Open Up Call ile hemen sanal ofisinize sahip olun, daha fazla kazanmaya başlayın.Open Up Call Sanal Ofis’in Sağlamış Olduğumuz Hizmetler;- Müşteri İlişkileri ve Organizasyon: Müşterileriniz ile toplantı ve organizasyonlarınızı, kurumsal bir imaj ile ofisimizdeki toplantı odalarında, dilerseniz bilgisayar ve projeksiyon cihazı hizmetimizle karşılayabilir ve sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
– Yüksek hızlı internet bağlantısı.
– Misafirlerinizi karşılama.
– Telefonlarınızı firmanızın adı ile cevaplama hizmeti (Hafta içi 09:00 – 18:00 arası)
– Ücretsiz çay, kahve, sıcak su (self servis)
– İsteğiniz dâhilinde telefon görüşmelerini kayıt özelliği
– Kapalı ve Açık otopark
– İstanbul Anadolu Yakasının en prestijli caddelerinden Atatürk Caddesi’nde, 1. Köprüye, 2. Köprüye, metroya ve E-5’E 10 dakikalık mesafede Kozyatağı’nda hazır ofislerimiz ücretsiz otopark, profesyonel karşılama ve coffee shop ikram çözümleriyle siz müşterilerimize kurumsal hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Sekreterlik Paketi

– Sabit numara
– Sekreterlik
– Telefon Raporlaması
– Görüşme Kayıtları
– Faks Alma ve Yönlendirme
– Not Alma
– Bilgilendirme
– Organizasyon
– RezervasyonSize özel olarak atanacak sekreteriniz sizi arayan müşterileriniz ya da potansiyel müşterileriniz gerçekten de sizin ofisinizi aradıklarını hissedecekler. Özel sekreteriniz gerekli durumlarda sanki yan odanızdaymış gibi telefonları size aktaracak. Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?

Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?