fbpx
856 views

Open Up Office Hazır Ofis, ofis ve sekreterlik maliyetlerinizi %5’lere indirir. Open Up Office; hem karlı, hem itibarlı, hem de…

Daha karlı!

Ofis işlerinizden sorumlu sekreter veya santral görevlileri çalıştırmak ile gelen maddi yükleri artık unutmalısınız. Bu operasyonların kontrolü, düzenlenmesi ve takibi ise artık çok kolay! Her şey Open Up Office Hazır Ofis ile birlikte size hazır olarak gelecek ve istediğiniz şekilde raporlara ulaşabileceksiniz. Gereksiz maliyetler ile birlikte şirketiniz daha karlı bir hale gelecek ve siz de bir çok sorundan uzak işinize konsantre olabileceksiniz.

Daha İtibarlı!

Müşterileriniz ile ya da potansiyel müşterileriniz ile artık ilk temas özel sekreteriniz tarafından sağlanacak. Bunun getirisi olarak da, bir çok aksaklık daha kıvılcımlaşmadan engellenecek ve tüm çağrılarınız profesyonel bir üslup ile cevaplanacak. Artık, çağrılarınız direk size değil, özel asistanınıza / sekreterinize ulaşacak!

Daha Özgür

Tatile çıktığınızda veya bir müşteriniz ile görüşmeye gittiğinizde telefonlarınıza kimse yanıt veremiyor mu? Artık, telefon başında sürekli olarak beklemenize gerek kalmayacak. Özel sekreteriniz gelen tüm çağrıları yanıtlar. Eğer o anda müsait değilseniz bunu kontrol eder ve müsaitseniz gerekli olan tüm çağrıları size yönlendirir. Open Up Office Hazır Ofis ve Sanal Ofis Hizmetleri ile özgürlüğünün tadını çıkartacaksınız.

Daha Büyük!

Tüm işlerinizi evden yönetiyor ya da freelance çalışıyor olabilirsiniz. Henüz yeni kurulmuş, yeni ya da küçük bir firma da olabilirsiniz. Ancak, bunların hiçbirisi sizin daha kurumsal ve profesyonel görünmenize engel teşkil edecek detaylar değildir. Open Up Office’in kurumsal hizmetleri ile birlikte siz de rakipleriniz karşısında bir adım öne geçebilecek ve sektörünüzde daha güçlü bir oyuncu olabileceksiniz.

Daha Profesyonel!

Profesyonel özel sekreteriniz; iş ortaklarınızı, müşterilerinizi ya da potansiyel müşterilerinizi kurumsal yaklaşımı ile birlikte ilk merhaba ile etkileyecek. Böylelikle, ofisinizde çağrılarınızın nasıl yanıtlandığını ya da yanıtlanıp yanıtlanmadığını asla dert etmeniz gerekmeyecek. Bunun nedeni ise, siz ofisinizde olmasanız bile size özel sekreterimiz o anda çağrılarınızı kusursuz bir şekilde yanıtlıyor olacak.Sizce de kurumsal bir yapıya geçmenin tam zamanı değil mi?

Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?