fbpx
901 views

Birlikte Daha Güçlü diyerek yola çıkan BizBizze Kadınlar için Fikir ve Destek Derneği 2017 yılında kadınların çalışma hayatında ve toplumsal yaşamda daha güçlü ve etkili olarak yer alması için çalışmalar yürütmek amacıyla kurulmuştur. 

Proje, iş hayatında aktif olmayı isteyen ama yolunu bulmakta zorluk yaşayan kadınların varlığından, “bir İŞ’e yaramak istiyorum” demelerinden ilhamla yola çıktı. Bugün, BizBizze ile 300’ü aşkın kadına ulaşmış, 98 eğitim düzenlemiş, 156 eğitmen, mentor, koç ve danışmanla çalışmış, 130 etkinlik yapmış bir proje olarak “Bir adım daha ileri gidelim” dedi. Türkiyeli kadınlara seçme seçilme hakkının verildiği 5 Aralık 2017’yi kuruluş tarihi yaparak, daha geniş bir alanda, daha çok dostla cinsiyet eşitliği için çalışmak üzere BizBizze Derneği’ni kurdu.
Girişimcilik, istihdam ve gönüllülük programlarıyla iş arayan, iş yaşamında güçlenmek, kariyer planında değişiklik yapmak, gönüllü olarak sivil topluma destek vermek isteyen, iş kurmak isteyen ya da mevcut işlerini iyileştirmek isteyen kadınlara ihtiyaç duydukları desteği sunmayı amaçlayan; bu doğrultuda eğitim programları, etkinlikler organize eden BizBizze’yi Open Up Office desteklemektedir.

Share
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?