fbpx

Sanal Ofis İstanbul

Sanal ofis kullanarak çalışmalarınızı her yerden yürütebilirsiniz. Ofisimizi şirketinizin kuruluşu için yasal adres olarak gösterebilme ve şirketinize özel vereceğimiz telefon numarası sekreterimiz tarafından firmanızın ismi ile yanıtlanır, eğer uygunsanız cep telefonunuza aktarılır, uygun değilseniz sizi arayan kişinin notunu eposta ya da SMS yolu ile size ulaştırmamızı da içeren hizmettir.

Sanal Ofis hizmetinde şirket kuruluşunuz ve telefon çağrılarınızın yönetilmesinin yanında Kurye, posta, kargolarınız gibi gönderileriniz tarafımızdan teslim alınır. Şirketinize gelecek misafirleriniz ekibimiz tarafından karşılanır. Tüm bu süreçlerden eposta veya SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Ofisin kiralanması, mobilyaları, telefon, internet, elektrik ve benzeri abonelikleri, teknik alt yapısının kurulması gibi zahmetlerden kurtulur; personel maaşları, kira, elektrik, su, doğalgaz gibi sabit maliyetlere katlanmak zorunda kalmaz, prestijli lokasyonlarda bulunan ofislerimizde sadece işinize konsantre olabilirsiniz. Open Up Office’in sizi sunduğu hizmetlerden faydalanarak, gerçek bir ofisin imkanlarından fazlasına daha kurumsal ve prestijli bir şekilde ve çok daha düşük maliyetlerle sahip olursunuz.

 

Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?