fbpx

Open Up Call sayesinde giderlerimizin %60'a varan kısmında tasarruf ettik. Bize sunulan imkan ve hizmetten oldukça memnunuz. Güleryüzlü personel ve sıcak bir ortam bu devirde aranılan en büyük özellik ve burada mevcut. Open Up Call ailesinin desteği ile gelişerek büyüyoruz ve çok mutluyuz.

Konto Sayım Hazır Ofis ve Telefon Yanıtlama
Konto Sayım

Open Call, her zaman birincil destekçimiz ve çözüm ortağımızdır. Gelişmiş teknolojik imkanlarla Open Up Call, çağrı merkezi operasyonlarımızı yürütüyor. Bu çağrı merkezinin gelen ve giden hizmetleri, CRM'mize ve günlük operasyonların etkinliğine katkıda bulunmaktadır.

Bfit Telefon Yanıtlama
BFit

Open Up Call, MCAN Health için yalnızca hazır ve sanal ofis değil, aynı zamanda büyüme aşamasında da MCAN Health'i her zaman destekleyen çok güçlü bir ortaktır. Her bir şirkete Open Up Call hizmetlerini hazır/sanal ofis hizmetlerini tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

Mcan Health
mCan Health

Sigorta acentesi olarak ofis dışında olduğumuz için sabit telefonlarımızı cevaplayacak bir asistan görevlendirmek, personel alımı yapmak vs. gibi zamanlarımız olmuyor. Bu ihtiyaclarımızı düşününce yollarımız Open Up Call ile kesişti. Artık sadece müşterilerim ile ilgileniyorum gerisi Open Up Call‘a kalmış.

ANDL Sigorta Telefon Yanıtlama
Andl Sigorta

2013'ten beri Open Up Call Sanal ve Hazır Ofisi kullanıyoruz. Memnuniyetimizin nedeni mükemmel teknik altyapı, Open Up Call'ın teknik bilgisi ve hizmetidir. Bu teknik altyapılar, işimizde her şeyi daha kolay hale getiriyor ve çok uluslu bir şirket olarak iş süreçlerimizi kolaylaştırıyor.

Alpmer Hazır Ofis ve Yasal Adres
Alpmer Dienstleinstungen
Yukarı
Sizlere en iyi hizmet deneyimini sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız.
Sohbete Başla
Yardımcı olalım mı?
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?